Stříbrný balíček

8 hodin focení
250 – 350 fotek
webová galerie
Instax WIDE
10,-/km doprava
18 400,-

Zlatý balíček

10 hodin focení
300 – 400 fotek
webová galerie
Instax WIDE
10,-/km doprava
23 000,-

Diamantový balíček

12 hodin
400 a více
webová galerie
Instax WIDE
10,-/km doprava
27 600,-

Informace o mé službě

Ze svatby předávám 250 – 500 fotografií podle délky a velikosti svatby. Při zpracování nepoužívám hromadné úpravy a věnuji se každé fotografii individuálně.

Fotografie Vám odevzdám na dřevěném flash disku ve stylové dřevěné krabičce s logem (na vyžádání za příplatek 1000,-) i s několika vyvolanými fotografiemi (20 až 30) a zároveň v krásné webové galerii, kde si je můžete stahovat a snadno sdílet s rodinou a přáteli.

Vše je v soukromí a Vaše fotogafie jsou v galerii pod heslem (www.pixieset.com).

Rezervace termínu je platná až po úhradě zálohové faktury ve výši 5.000,- Kč na můj účet.

Co získáte:

  • Předsvatební konzultaci – přeji si, aby byl váš příběh kompletní a fotograficky na té nejvyšší úrovni, proto se s vámi rád co nejdříve sejdu, aby mi neuniklo nic důležitého. Preferuji setkání s vámi oběma.
  • Kompletní foto příběh vašeho svatebního dne.
  • 250 – 500 uměleckých a profesionálně upravených fotografií (retuš, vyvážení bílé, expozice, saturace, případná korekce barev, tonalita, lokální úpravy).
  • Prvních 15. nejlepších fotografií již 1. – 3. pracovní den po svatbě.
  • Předání fotografií – do 30 pracovních dnů.
  • Webovou galerii chráněnou heslem – přátelům jednoduše pošlete odkaz a nemusíte nic složitě nahrávat. (viz. dva první obrázky)
  • Svatební USB flash disk v elegantní dřevěné krabičce, ve které bude i několik vytištěných fotografií z vaší svatby. (na vyžádání za příplatek 1000,-)
  • Mám zkušenosti s focením za každého počasí (fotky v dešti mají stejné kouzlo jako fotky za slunečného počasí).
  • Fotím s dvěma fotoaparáty, takže jsem připraven na každou situaci. Třetí rezervní fotoaparát mám vždy sebou.
  • Zdarma pronájem nejnovějšího FUJIFILM INSTAX wide (polaroid) pro svatebčany, který ihned zhotovuje fotografie v tištěné podobě. Vhodné pro vytvoření svatební knihy plné fotek svatebčanů s přáním pro novomanžele přímo na svatbě. Fotografie mají rozměr 10,8 x 8,6 cm. (Nutno si fotografický papír zakoupit).

Dopravuji se vždy vlastním autem. Pohonné hmoty se připočítávají k ceně (10,- kč/km). Pokud se svatba odehrává v Brně, tak za pohonné hmoty neplatíte.

V případě zájmu nabízím také možnost předsvatebního focení, dle domluvy (termín, místo,cena).

Pokud se vám nabídka líbí, navrhuji se společně sejít například nad šálkem dobré kávy☕️, probrat společně plán svatby a vaše přání… 🙂

Pěkný den, Martin.