Portfolio

Svatební fotograf - Brno

Milujete přirozené fotografie plné atmosféry a emocí?
Já ano a umím je pro vás vložit do vašich svatebních fotografií.

Svatba není o pózování, ale o atmosféře, emocích a malých příbězích, které se ten den stanou. Zachytím je pro vás a přenesu do svatebních fotografií.

Budete mít svatební den zachycený přesně tak, jak si jej chcete pamatovat.

Řekněte svému svatebnímu fotografovi: Ano!

A kde mě můžete potkat? Brno je mojí základnou, ale fotím po celé republice.

Nezaměnitelný styl, jedinečné pohledy, radost, smích, slzy, živé emoce, přirozené a spontánní fotografie.

Prohlédněte si fotografie a napište mi.

Hanka Svatá
Hanka Svatá
2022-11-28
"Žádné pózování, žádné přerušování zábavy! Pouze momentky zachycující náš svatební den s lidmi, které milujeme." Tak zněly naše požadavky. A přes to, že jsme s manželem nepostáli ani minutu a většinu času spolu ani nebyli, tak nás Martin zachytil naprosto dokonale, ostře a v perfektním světle, a to aniž bychom o něm věděli. Ani netuším jak, ale všechny naše kamarády a rodinu zachytil v momentech pro ně tak charakteristických, že jsem měla pocit, jako by nás všechny znal a na tyto momenty čekal. Některé fotky různých lidí dokonce vyvolávají dojem, že byly foceny zároveň! Pokaždé, když si manžel pomyslel "Bylo by super, kdyby nás u tohoto Martin vyfotil", tak se ohlédl a viděl, že Martin nás už dávno fotí... Nevím, jak víc vyjádřit ten Martinův přátelský a přívětivý přístup s tak profesionálním výsledkem, který je tak precizní, že nás každým pohledem vrací do atmosféry našeho svatebního dne. A to to Martin s námi neměl ani trochu jednoduché.
Adéla Felklová
Adéla Felklová
2022-11-28
Martin je skvělý fotograf, velmi citlivý a vstřícný k potřebám klienta. Doporučuji ?
Milan Maly
Milan Maly
2022-11-10
Výběr Martina jako svatebního fotografa byla skvělá volba. Fotky jsou nádherné, jsou na nich zachyceny všechny důležité okamžiky a jejich atmosféra. Jsme s nimi opravdu spokojeni. Martin mezi svatební skvěle hosty zapadnul, je milý a zábavný. Celou dobu budete vědět, že mu na tom, aby vše dobře zachytil, opravdu záleží.
Štěpán Pospíšil
Štěpán Pospíšil
2022-11-01
Super zkušenost, člověk který ví co dělá a dělá to dobře. Super spolupráce, domluva i výsledné fotky. Doporučuji !
Jan Kuriš
Jan Kuriš
2022-08-29
Výborná a rychlá domluva. Fotky jsou krásné, jsme moc spokojeni.
Magdalena Šustrová
Magdalena Šustrová
2022-07-27
Báječný fotograf! Zachytil každý důležitý a krásný okamžik z naší svatby! Tímto nesmírně děkujeme Marťo! Fotky jsou úžasný!
Pavla Kramarova
Pavla Kramarova
2022-07-17
Velké díky Martinovi za účast a focení během našeho svatebního dne! Dobře naladěný, milý, ochotný a se super nápady k focení naprosto splynul se svatebními hosty a byl všude, kde mohl zachytit zajímavý moment, který stál za zvěčnění. Všichni svatební hosté byli potěšeni Martinovou milou přítomností. Náš den si tak můžeme připomínat na několika stech fotkách. Děkujeme také za zapůjčení Instaxu, jehož fotky dodaly momentkám zase trochu jiný ráz. V neposlední řadě děkujeme za originální způsob předání všech fotek a setkání! Díky Martine, s radostí tě budeme dále doporučovat 🙂
Marika Košábková
Marika Košábková
2022-07-12
Skvělý, příjemný fotograf...na svatbě jsme o něm ani nevěděli a máme nádherné přirozené fotky. Je vidět, že Martina focení opravdu baví a výsledek stojí za to. I ze strany hostů samé dobré recenze. Moc doporučuji 🙂
Milena Hammerova
Milena Hammerova
2022-05-09
Martina jsme si vybrali na internetu úplně náhodně, a to jako fotografa pro náš svatební den. Byla to skvělá volba - Martin byl profesionální, ale zároveň velmi přátelský. Nejdříve se konala osobní schůzka, při které nás kromě domluvy na organizačních věcech i poznal a pochopil, o jaké fotky máme zájem (máme rádi přirozenost). Našemu přání se přizpůsobil, do ničeho nás nenutil, focení tak bylo pro nás příjemné a z našeho svatebního dne vznikla krásná vzpomínka. Takže za nás mohu jen doporučit 🙂
Tereza Hájková
Tereza Hájková
2022-04-28
Martina doporučuju všemi deseti! Byl naším fotografem na svatbě, ten den je pro svatebčany velmi důležitý a to, jak Martin pracuje nám velmi vyhovovalo. Splyne s událostí, že ani nevíte, že je vám stále po boku a zachycuje všechny podstatné události. Výsledkem pak dostanete fotky plné příběhu, co mají atmosféru a vy se jen znovu do toho dne přenesete a prožijete ty situace ještě jednou. A to je myslím to nejdůležitější, co si ženich a nevěsta chtějí odnést.